>  Ha pycckom
  Eesti keeles

 
 

ELE soovitab:   Saurus CMS

 


  Pealeht

  Reeglid

  Registreerimine

  Süsteemist

  Küsimused

  Reklaamiandjad 
 

Süsteemist

Põhimõtted

ELE süsteem on loodud eesmärgiga ühendada kõik Eesti internet-leheküljed ühtsesse võrku. Praegusel ajal on Eesti Internetis palju häid kohti, kuid suurem osa neist on laial publikule kättesaamatu teadmatuse tõttu. Meie süsteemi abil võite Teie reklaamida oma lehekülgi tasuta! Selleks peate registreeruma süsteemis. Seejarel saate HTML-koodi, mis Teil tuleb panna Teie lehekülgedele.
Selles kohas, kus Teie olete HTML-koodi paigutanud, hakkavad ilmuma süsteemi osalejate bannerid. Selle eest hakkavad Teie bannerid ilmuma teiste osalejate lehekülgedel. Näitamiste sattimiseks kasutatakse fokuseerimise paindlikku süsteemi.

Fokuseerimised (targeting)

Meil Teie võite suunata oma reklaami kindlatele Interneti kasutajatele, kasutades selleks spetsiaalseid fokuseerimisi.
Näiteks Teie võite suunata oma reklaami Harjumaal elavale, eesti keelt räägivale inimesele, kes tunneb huvi autode vastu. Sealjuures kasutab ta Internetti laupäeviti kell 18:00-20:00. Lugege siit kuidas seda teha.

Tagurpidi targeting

Kas Teie tahate kaitsta end oma konkurentide reklaami eest? Anname Teile selle võimaluse. Teie lihtsalt keelate kindla temaatika voi kindla lehekülje - ja meie garanteerime, et keelatud lehekülgede bannerid ei ilmu kunagi Teie lehekülgedele.

Näitamiste ulekanne

Meie süsteem võimaldab üle kanda näitamisi osalejate arvete vahel. Teie lehekülje kõrge külastatavuse korral võite koguda näitamisi ja seejärel müüa neid kolmandale isikule vaba hinna eest või hoopis kanda neid üle teise lehekülje arvele, seega sponseerides neid.

Unikaalsed näitamised

On teada, et kui inimene on näinud reklaami 5 korda ega kordagi reageerinud sellele, ei ole mõtet jätkata selle reklaami näitamist (erand - imidz-reklaam). Meie süsteem võimaldab fikseerida banneri näitamiste arvu unikaalse kasutaja jaoks.

Bannerid

Absoluutselt kõik bannerid hoitakse meie serveris. See võimaldab saada kiire juurdepääsu neile Eestimaa igast regioonist ja kontrollida nende lojaalsust.
Ühtegi bannerit ei näidata enne kui ta läbib visuaalse kontrolli. Meie süsteemi poolt kontrollitakse banneri vastavust eetilistele normidele ja lehekülje kategooriale.

Statistika

Süsteemi iga osaleja jaoks on olemas detailne statistika tema bannerite näitamiste ja klikkimise kohta.
Üldine statistika süsteemi kohta on siin.

 

Tutvuge võrgu reeglitega ja registreeruge!

 

Liikmetele

TOP5
BANNERS
468x60
120x60


TOP
468x60
120x60


STATS
468x60
120x60

 

©Design & Management by Evgeny Pshenichnikov FIE